25 czerwca 2019 r.

zbiórka w roku 2008

Zbiórka publiczna w roku 2008

OGŁOSZENIE O WYNIKACH ZBIÓRKI

Fundacja Panaceum na podstawie  Decyzji Nr 1/2008 z dnia 27 lutego 2008r. Prezydenta Miasta Płocka zorganizowała i przeprowadziła na terenie miasta Płocka zbiórkę publiczną w postaci sprzedaży „cegiełek wartościowych” o nominałach 5 zł., 10 zł, 20 zł.  W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrano środki pieniężne w kwocie 1095 złotych. Pozostałe „cegiełki wartościowe” Fundacja Panaceum planuje rozprowadzić do zakończenia zapasów, po uzyskaniu ponownego zezwolenia na przeprowadzenie zbiórki publicznej w roku 2009. Fundacja Panaceum nie poniosła żadnych kosztów finansowych związanych z przeprowadzeniem zbiórki. Całkowity dochód ze sprzedaży „cegiełek” został przeznaczony na zakup artykułów spożywczych, napoi, słodyczy, owoców dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”, z przeznaczeniem na zorganizowanie balu karnawałowego oraz  organizację imprez okolicznościowych i kulturalno – rekreacyjnych dla mieszkańców Domu (m.in. imieniny, urodziny mieszkańców).